هزینه باربری بین شهری

تعرفه حمل بار و باربری بین شهری

هزینه باربری بین شهری با نوع شهری تفاوت‌های زیادی دارد. در نوع باربری بین شهری، نیازمند تخصص و مهارت کافی راننده و نیروی کار می‌باشد، حتی کارگران باید آموزش لازم دیده باشند. نیاز است، راننده تسلط کافی به رانندگی، طول جاده و دیگر موارد را داشته باشد ضمن اینکه ضروری است با مسیر جاده نیز آشنا باشد و از شرایط آب و هوایی قبل از حرکت نیز مطلع باشد.

در باربری بین شهری، از ماشین آلاتی مانند کامیون، تریلی، خاور، نیسان بار، وانت بار و ..برای حمل و جابه‌جایی وسائل منزل و اداری، جابه‌جایی جهیزیه عروس، حمل و انتقال خودرو نو و کارکرده، مصالح ساختمانی و سنگ و… استفاده می‌شود. تعرفه و قیمت حمل بار، همانند یک کالای مشخص شده نیست که قیمتی مشخص داشته باشد. زیرا بر اساس عوامل بسیاری متغییر است مانند مسافتی که باید طی شود، خدمات بسته‌بندی، چیدمان لوازم و… در این مطلب توجه شما عزیزان را به کلیات باربری بین شهری جلب می‌نماییم.

شرکت حمل ونقل بار چیست؟

شرکت حمل و نقل بار به شرکت‌هایی که وظیفه آن‌ها حمل بار کالا، از طریق زمینی، هوایی و دریایی می‌باشد، گفته می‌شود. این شرکت‌ها با استفاده از تجهیزات وسایل کار، حمل بار و جابه‌جایی آن را از مکانی به یک مکان دیگر بر عهده می‌گیرند. و برای این کار نیاز به داشتن مجوزهای مربوطه از سازمان‌های ترابری و باربری می باشند. حمل و نقل هم به چند شکل است:

  1. حمل و نقل شهری
  2. حمل و نقل بین شهری
  3. حمل و نقل بین المللی

تعرفه حمل بار و باربری بین شهری

باربری بین شهری چیست؟

اگر قصد دارید که کالای مورد نظر خود را که ممکن است سنگین وزن باشد مثل بوفه، یخچال و تلویزیون و.. را از تهران به شهرستان ارسال نمایید، شرکت‌های حمل بار مجوز لازم برای جابه‌جایی این کالا را دارند، و یا حمل اثاثیه منزل یا عروس و … حتی این وسایل توسط این شرکت‌ها بیمه شده‌اند. این شرکت‌ها کارگران آموزش دیده‌ای دارند، که در کمترین زمان ممکن با مهارت کافی اقدام به بسته‌بندی کالا می‌کنند. نیسان وانت، کامیون، خاور برای ارسال کالاها و اثاثیه مشخص طوری طراحی شدند که 24 ساعت شبانه روز در حال خدمات دهی هستند.

هزینه باربری بین شهری

در محاسبه این نوع هزینه باربری باید به موارد زیر توجه کنید:

  • هزینه بسته‌بندی
  • برای کارگری که اسباب کشی می‌کند، هزینه لازم محاسبه شود.
  • هزینه‌های مربوط به بسته‌بندی مد نظر قرار داده شود.
  • هزینه جابه‌جایی و انتقال و ارسال کالاهای سنگین همانند یخچال و مبل و … مد نظر قرار داده شود.

باربری بین شهری و تعرفه آن

گاهی اوقات سفارشات شرکت‌های حمل و نقل باربری، درون شهری نیست، بلکه برون شهری می‌باشد یعنی از شهری به شهر دیگر انتقال و ارسال کالا و جابه‌جایی آن انجام می‌شود. حمل کالا به شهرستان نیازمند رعایت نکات بسیاری است از جمله دانستن اطلاعات کافی جاده‌ای، شرایط جوی منطقه‌ای، داشتن راننده توانمند و کارگران آموزش دیده که در هنگام بار زدن کالا مراقبت کافی برای بار زدن را داشته باشند.

حمل بار بین شهری دشوارتر از درون شهری است نحوه ارسال با باربری توسط کامیون و انواع خاور، تریلر و وانت و نیسان و.. می‌باشد. که انواع مواد خوراکی، کالای منازل، لوازم شرکت‌ها، حتی ماشین آلات و دیگر دستگاه‌ها را می توان به نقطه شهر مورد نظر جابه‌جا نمود.

تعرفه باربری از عوامل مهم و اثرگذاری است که مشتریان و شرکت حمل کالا در زمان ارسال و جابه‌جایی کالا به آن توجه کافی دارند. باید دقت نمود که نوع ارزش محموله کالای بسته‌بندی شده، طول مسافت جابه‌جایی کالا از شهری به شهر دیگر، این که بار شما (کالا) وزنش سبک باشد یا سنگین وزن، نوع مسیر مسافتی مبدا به مقصد، نوع وسیله حمل بار، تعداد کارگران به‌کار گرفته شده، طرز و نوع مواد به‌کار برده شده در بسته‌بندی کالا همگی این موارد تاثیر مهمی در تعیین نرخ تعرفه باربری بین شهری می‌گذارند.

توجه داشته باشید که نرخ تعرفه باربری بین شهری بر پایه و اساس، نرخ نامه مصوب دولتی و با کمترین نوسان و تغییر قیمت می‌باشد. چون همواره بازار دچار نوسانات است. هزینه حمل و نقل همیشه تغییر می‌یابد. تعرفه باربری تهران، با توجه به نرخ مصوب دولتی تعیین می‌شود و با توجه به نوع ماشین حمل لوازم، تعداد کارگری که به کار می‌رود، مسافت مبدا و مقصد، خدمات وابسته به اسباب کشی مثل بسته‌بندی و… محاسبه می‌شود و بر این اساس نرخ متغییر است.

حمل بار و اثاثیه منزل در تهران

در دنیای امروز به دلیل مشغله فکری و کاری، زمان برای برنامه ریزی یک اسباب کشی راحت و آسان دشوار شده و ما به تنهایی قادر به اسباب کشی نیستیم، شرکت‌های حمل و نقل کالا و اثاثیه منزل این کار را راحت کردند با در اختیار گرفتن نیروی متخصص و مجرب در زمینه بسته‌بندی کالا و چیدمان ماهرانه آن داخل ماشین آلات حمل کالا و بار در کوتاه‌ترین زمان ممکن اسباب و اثاثیه منزل را از یک نقطه شهر تهران به نقطه دیگر بدون صدمه و هر گونه آسیبی جابه‌جا می‌کنند.

اتوبار تهران برگرفته از بهترین تجهیزات و لوازم حمل کالا و نیروی متخصص در زمینه اسباب کشی می‌باشد. حمل بار و اثاثیه منزل در تهران، باید متناسب با لوازمی‌ باشد که بسته‌بندی شدند، حال زمان آن رسیده داخل وسیله باربری گذاشته شوند. این تناسب باعث می‌شود شما هزینه اضافی بابت اسباب کشی پرداخت نکنید چون وسیله حمل بار متناسب با کل وسایلی هست که بسته‌بندی شدند و داخل ماشین قرار گرفتند. قیمت باربری تهران به شهرستان با توجه به نوع وسیله و تعداد کارگر، طول مسافت راه، نحوه بسته‌بندی و استفاده از تجهیزات مناسب بار متفاوت است.

حمل اثاثیه منزل در تهران

هزینه باربری بین شهری

در هر اثاث کشی هزینه‌هایی صورت می گیرد که باید مورد توجه قرار گیرند. مثلا هزینه اثاث کشی به مسافت طولانی تر خوب طبیعتا بیشتر از مسافت کوتاه می‌گردد. در یک جابه‌جایی، هزینه‌های مختلفی کمتر یا بیشتر انجام می‌شود. بهترین راه حل تماس با کارشناسان اتوبار تهران است. هزینه باربری تهران متغیر است و نمی‌توان لیست دقیقی از قیمت هزینه باربری اعلام کرد مانند هزینه در بسته‌بندی لوازم و چیدمان.

برای دریافت هزینه باربری بین شهری، هم با توجه به نوع استفاده از وسیله حمل، دوری مسافت و .. محاسبه می‌شود و این نرخ ثابت نیست بهترین روش برای گرفتن هزینه باربری از کارشناسان شرکت حمل بار و اثاثیه است .

نرخ کرایه نیسان بین شهری

به دلیل نوسانات قیمت در بازار ایران نرخ دقیق و مشخصی در خصوص نرخ کرایه نیسان بین شهری وجود ندارد. یکی از روش‌های رایج حمل بار به شهرستان استفاده از نیسان است زیرا این وسیله نقلیه پرکاربردترین وسیله باربری در داخل و خارج شهر می‌باشد. تعیین نرخ کرایه نیسان بین شهری توسط اتحادیه انجام می‌گردد و برای هر مسیر نرخ مناسبی تعیین شده است.

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

نرخ کرایه وانت بار بین شهری، طبق نرخ اتحادیه و برخلاف تصور افراد این نرخ برابری دارد با نرخ کرایه نیسان بین شهری و حتی گاهی این نرخ کمتر هم می‌باشد.

شماره تماس باربری‌های تهران

از مهمترین مزیت و خصوصیات باربری خوب و مناسب داشتن لیستی از شماره‌های تماس در سایت می‌باشد. اگر باربری مناسب ما در تهران باشد، لیستی از شماره‌های تماس باربری در تمامی مناطق تهران بزرگ در شمال، شرق، غرب و جنوب گذاشته می‌شود که فرد در کوتاه ترین زمان ممکن امکان دسترسی به آن‌ها را داشته باشد. شماره‌ها به راحتی قابل دسترس هستند و شما می توانند با باربری منطقه خود تماس و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

نتیجه گیری

همه ما به دلیل مشغله کاری نمی‌توانیم به تنهایی کار اسباب کشی را انجام دهیم. ولی به کمک شرکت‌های باربری و اثاث کشی می‌توانیم اسباب کشی آسان و راحت را تجربه نماییم. این کار قطعا با استفاده از راننده‌های توانمند و نیروی کارگر متخصص در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. شما عزیزان می‌توانید در هر منطقه‌ای که باشید، به راحتی و با خیال راحت اسباب کشی خود را به یک شرکت باربری بسپارید. برای اطلاع از هزینه باربری بین شهری می‌توانید با کارشناسان اتوبار در تماس باشید.

شماره تلفن باربری های تهران :

09126889273

02122000542

02188229100

02188229200

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای

یک نظر بگذارید