شماره باربری های تهران

شماره باربری‌های تهران

قدیم جستجو کردن شرکت باربری برای حمل اثاثیه و کالا و حتی جابه جایی اسباب از شهری به شهر دیگر کار چندان مشکلی نبود، اما امروزه با پیشرفت در زمینه حمل آسان اثاثیه در کوتاهترین زمان ممکن، دسترسی به شرکت‌های باربری مخصوصا در شهرهای پر جمعیتی مثل تهران کار دشوارتری شده است، به همین منظور انتخاب یک شرکت خوب و مناسب با سطح عملکردی بالا فقط از طریق پرس و جو و لیست شماره باربری‌های تهران امکان پذیراست. که ما در این مفاله به آن پرداخته ایم

به همین دلیل شماره باربری‌های تهران به شکل لیستی تهیه شده‌اند. که مناطق شمال و شرق و غرب و جنوب تهران را تحت پوشش کامل قرار می‌دهند و شما با یک سرچ جستجو در گوگل اینترنت بهترین و مناسب‌ترین باربری را از نظر ماشین موکت شده، هزینه حمل و بسته بندی و چیدمان کالا داخل ماشین، طول مسافت و. ..می‌توانید در کوتاهترین زمان ممکن پیدا نمایید. در این مقاله توجه شما عزیزان را به ادامه بحث، درباره در مورد باربری‌های تهران جلب می‌نماییم.

باربری چیست؟

باربری یعنی حمل کالا یا اسباب مورد نظر توسط شرکت حمل و نقل بار و اسباب که این کار با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات انجام می‌شود. نقل و انتقال و جابه‌جایی یا درون شهری، یا بیرون شهری انجام می‌شود. شرکت‌های باربری یا در زمینه حمل اثاثیه منزل فعالیت می‌کنند، یا در زمینه حمل و جابه‌جایی اسباب. حتی لوازم شرکت و ملزومات اداری. که در این زمینه مجوز لازم را دارا می‌باشند. محصولات اثاثیه را هم بیمه می‌کنند، تا در مقابل حوادث در امان بمانند.

اما یک باربری خوب، اسباب و اثاثیه را خودشان در محل بسته بندی می‌کنند، بعد توسط ماشین موکت دار، جابه‌جا می‌کنند، و در نهایت کارگران ماهر شرکت مکان جدید را با وسایل جابه‌جا شده چیدمان می‌نمایند. اسم باربری خوب زمانی همه جا شنیده می‌شود که مردم از عملکرد آن شرکت راضی باشند. رفتار کارگران، راننده و شرکت در جذب مشتری اهمیت دارد. برخورد خوب و مناسب تاثیری مثبت در افزایش بهبود سطح عملکرد شرکت و افزایش مشتریان می‌گردد. مد نظر داشته باشید که باربری خوب زیر نظر اتحادیه رسمی کار می‌کند.

اتحادیه باربری تهران

شرکت‌های باربری تهران دارای صنف و نهاد رسمی می‌باشند که وب سایت رسمی و جامعی دارد، که می‌توان از آن بعضی اطلاعات کامل و جامع را پیدا نمود. در این سایت معتبر درباره فعالیت شرکت‌های باربری و اخبار مرتبط در زمینه باربری توضیحات لازم آورده شده است. آدرس اتحادیه باربری تهران در میدان منیریه خیابان ابوسعید بن بست سوم پلاک 6 است.

باربری تهران نیسان

باربری تهران نیسان با توجه به حجم پر ترافیک خیابان های تهران و این که بعضی ساعات طرح هست باید توجه داشت که حمل بار و اثاثیه به کدام منطقه از تهران و کدام خیابان قرار شده که حمل و جابه جایی اسباب انجام گردد. میزان حجم اثاثیه هم باید مد نظر قرار داده شود و بخاطر این که مشتری پول بیشتری ندهد از نیسانی استفاده می‌شود که پلاک طرح داشته باشد. زمانی که مشتری تقاضای نیسان داشته باشد، از نیسان باری که طرح ندارد ارسال می‌نماییم. و مبلغ طرح از مشتری می‌گیریم و با توجه به نور بار و اثاث منزل هزینه ها داخل شهر تهران معمولا بین 80تا 200 تومان می‌باشد. داخل نیسان بار مجهز به پتو و تجهیزات کامل است و هر زمان لازم باشد با نیروی ماهر کافی به محل مورد نظر اعزام می‌شوند. حالا یا باربری داخل شهر تهران با نیسان انجام می‌شود، این برای زمانی است که حجم اسباب و اثاثه زیاد نیست یا باربری تهران نیسان بین شهری می‌باشد.

باربری جنوب تهران به شهرستان

باربری جنوب تهران بهترین باربری شناخته شده است. زیرا کمال دقت لازم در چیدمان و بسته بندی اسباب و اثاثه انجام شده است. کارگران با دقت کافی کار می‌کنند اسباب را داخل بسته‌ها می‌گذارند و روی هر بسته را با ماژیک مشخص می‌کنند. فضای خالی هر بسته را با حوله و دستمال پر می‌کنند تا هنگام بار آسیبی به اسباب و اثاثیه برخورد نکند. کف وسیله حمل بار تماما موکت کاری کردند.

کلیه اسباب و اثاثه شکستنی شما بدون هیچ مشکلی سالم به مقصد می‌رسد. حتی بدون کوچکترین خط و خشی. در ضمن ارزانترین باربری می‌باشد. از مزیت های خوب، باربری جنوب تهران به شهرستان مشاوره رایگان قبل اسباب کشی است. داشتن نیروی توانمند و کادر مجرب در بسته بندی و جابه‌جایی اثاث از مهمترین نوع خدمات این شرکت است. رانندگان با تسلط بالا در رانندگی که امنیت کافی در رساندن کالا به مکان مورد نظر فراهم آورده است. باربری جنوب تهران به شهرستان، با به دست گرفتن دستاورد صنعتی در حمل و نقل برای بالا گرفتن و رضایت مشتری امروز به عنوان نشانی موفق در حمل و نقل در سراسر ایران شناخته شده است. در ضمن هزینه باربری جنوب تهران به شهرستان ثابت نیست.

لیست باربری‌های تهران به شهرستان

برای حمل اسباب از تهران به شهرستان مورد نظر شما می‌توانید به شرکت‌های باربری که بیشتر در پایانه باربری تهران هستند، تماس حاصل کنید که داخل کادر جدول کشی شده به‌صورت ردیف، نام شرکت، شماره تلفن و غرفه نمایش داده شده‌اند. به‌عنوان مثال باربری در سعادت آباد

شماره باربری‌های تهران
شماره باربری‌های تهران

لیست اتوبارهای تهران

لیست اتوبارهای استان تهران مجاز در سایت اتحادیه حمل و نقل کالای شهری تهران آمده است. همراه با ادرس و شماره تماس. درضمن اتوبار مجاز تهران در زمینه حمل اسباب منزل و اثاث کشی و خاور مسقف باربری فعالیت دارند.باربری‌هایی که می خواهند به جدول اضافه شوند، از بخش ثبت باربری جدید مشخصات خود را تکمیل می‌نمایند. برای یافتن باربری مورد نظر کافی است نام محله، نام خیابان، نام اتوبار را وارد نمایید تا اتوبار نزدیک خود را ملاحظه نمایید مانند اتوبار افسریه.

شماره تلفن باربری تهران به شهرستان

برای ارسال بار از تهران به شهرستان نیاز به تماس و هماهنگی لازم است. شرکت باربری در تهران با در دست داشتن شماره باربری‌های تهران و همین طور موبایل و شماره مدیریت، افرادی که متقاضی حمل اثاث از یک شهر مثل تهران به شهرستان هستند، با یک تماس و برقراری ارتباط هماهنگی لازم را بوجود می‌آورند. حمل بار از تهران به شهرستان نیازمند تجهیزات بسته بندی، حمل بار وماشین آلات مجهز می‌باشد مانند کامیون، تریلر، خاور، و.. ارسال بار به شهرستان شامل مواد خوراکی، اثاث، ماشین آلات، مواد اولیه و. .. می‌باشد.

مواردی که در باربری تهران به شهرستان باید مد نظر قرار داده شود:

  1. انتخاب ماشین اسباب کشی جهت ارسال به شهرستان
  2. بررسی ایمنی و سلامت ماشین حمل بار قبل از ارسال به شهرستان
  3. نحوه چیدمان صحیح بسته‎‌ها
  4. استفاده از نیروی کارامد، توانمند و آموزش دیده

شماره باربری شمال تهران

شما به عنوان فردی که متفاضی اثاث کشی می‌باشد باید برای یافتن باربری معتبر با قیمت مناسب از لیست شماره تلفن‌های باربری شمال تهران استفاده کنید، چون اسامی شرکت‌های باربری معتبر و مشهور به همراه شماره تماس و آدرس داده شده است. تنها با سرچ در گوگل به پیدا کردن این شرکت‌های باربری معتبر دست خواهید یافت. داخل این کادر لیست نام شرکت معتبر به همراه ادرس در بخش شمال تهران و شماره تماس داده شده است. تنها با یک تماس می‌توانید اطلاع از قیمت حمل و بار اثاثه بدست آورید.

شماره باربری شرق تهران

ساکنانی که در سمت شرق تهران به عنوان مثال تهرانپارس ساکن هستند، برای اثاث کشی فرصت کافی ندارند پس ترجیح می‌دهند به دلیل مشغله کاری و فکری از لیست شماره باربری شرق تهران استفاده ‌کنند، این افراد می‌توانند در گوگل سرچ ‌کنند و نام باربری معتبر به همراه شماره تماس مربوطه در منطقه شرق را به دست آورند.

شماره باربری غرب تهران

ساکنان سمت غرب تهران به دنبال شماره باربری غرب تهران هستند. و تنها با یک سرچ مناسب در گوگل اطلاعات کامل و لیست باربری غرب تهران را به دست می‌آورند. این لیست شامل انواع شرکت‌های باربری، شماره تماس و آدرس آن‌هاست. با یک تماس اطلاعات کامل راجع به قیمت باربری را می‌توانید به دست آورید.

شماره باربری جنوب تهران

ساکنین سمت جنوب تهران می‌توانند برای راحتی کار خود تنها با سرچ در گوگل لیست کامل شماره باربری حنوب تهران را به دست آورند. پس با یک تماس می‌توان از اطلاعات کافی درباره هزینه و قیمت باربری مطلع شد.

لیست شماره باربری‌های تهران
لیست شماره باربری‌های تهران

نتیجه گیری

ساکن هر منطقه از تهران که باشید تنها با سرچ در گوگل اطلاعات کافی و تکمیلی راجع به شماره باربری‌های تهران و آدرس شرکت‌های باربری آن منظقه به دست خواهید آورد. دیگر نیازی به پرس و جو درباره این که شرکت معتبر باربری در کجای تهران قرار دارد، نیست، از این طریق می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن حمل بار خود را انجام دهید.

شماره تلفن باربری تهران :

09126889273

02122000542

02188229100

02188229200

دیگر مقالات طراوت بار را بخوانید:

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

یک نظر بگذارید