بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی صحیح و اصولی لوازم منزل برای جابجایی یا اثاث کشی تاثیر بسزایی در سالم ماندن لوازم و شکل افزایش سرعت برای رسیدن به مقصد مورد نظر خواهد داشت. شرکت‌های معتبر در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل در همه شهرهای کشور وجود دارند که با در اختیار داشتن نیروهای توانمند و با تجربه و خوش برخورد در سریعترین زمان ممکن کار بسته بندی اثاثیه منزل را با بهترین و بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌دهند.

هنگامی که وسایل منزل به درستی بسته بندی می‌شوند پیدا کردن، باز کردن و چیدن آن ها در مکان جدید بسیار آسان صورت می پذیرد. شرکت‌های باربری پس از سالها تجربه در ارائه خدمات بسته بندی، چیدمان، اسباب کشی و حمل کالا توانسته اند در بین مردم ازجایگاه و ارزش ویژه ای برخوردار شوند. در ادامه مطالب در خصوص باربری بسته بندی لوازم منزل به بررسی بیشتری خواهیم پرداخت. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

بسته بندی اسباب اثاثیه منزل

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل

امروزه بسته بندی وسایل منزل یا اداری برای حمل و اسباب کشی از نقطه ای به نقطه دیگر یکی از دغدغه های بزرگ در بین مردم به شمار می رود و خیلی افراد ترجیح می‌دهند. این کار را به یک شرکت معتبر در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل بسپارند. بسیاری از افراد شکل بسته بندی و نحوه ی پیچیدن وسایل برای جلوگیری از هر گونه آسیبی برایشان اهمیت دارد. اما بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل فقط توسط شرکت‌های معتبر بسته بندی اثاثیه منزل انجام می‌شود. این شرکت‌ها که در اصل همان خدمات اتوبار و باربری هستند کار بسته بندی را با نهایت دقت، حرفه ای و ظرافت خاص انجام می‌دهند. در واقع با این کار کیفیت انجام مراحل بعدی اسباب کشی به همین روش توسط باربری بسته بندی لوازم منزل تضمین می‌گردد.

در دنیای امروز کارگران شرکت‌های باربری سعی براین دارند که به کمک بهترین وسایل و لوازم این مرحله را با بهترین و مطلوبترین حالت ممکن به اتمام برسانند. این کارگران حرفه ای و توانمند برای بسته بندی وسایل و لوازم از کارتن‌های چند لایه جنس روغنی، برچسب برای چسباندن روی کارتن‌ها برای مشخص نمودن نوع محتویات وسایل داخل جعبه استفاده می‌نمایند.البته وسایل دیگری مانند کاور، پلاستیک حباب دار و ضد ضربه که بیشترین کاربرد آن برای حفظ وسایل شکستنی است، استفاده می‌نمایند.

داشتن طناب، چسب های نواری، روزنامه باطله، فوم ضربه گیر هم جز مواردی هستند که برای پایداری و حفظ و محکم کردن لوازم داخل کارتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاهی بعضی از افراد به خیال خود بر این باور هستند که بسته بندی اثاثیه منزل کار آسانی است. اما در پاسخ به این موضوع باید بگوییم بسته بندی لوازم منزل کار سخت و دشواری است و نیاز به دقت و زمان دارد .البته این کار توسط شرکت‌های معتبر بسته بندی اثاثیه منزل در مدت زمان کوتاه، با دقت و حساسیت بالایی انجام می‌شود.

خدمات اسباب کشی منزل توسط این شرکت‌ها به صورتی است که لوازم منزل در طول مسیر باربری آسیب نبینند و یا گم نشوند.بسته بندی لوازم و وسایل مختلف اثاثیه ی منزل با استفاده از کارتن‌های مختلف انجام می‌شود.به طور مثال لوازم آشپزخانه از قبیل قاشق، چنگال با یک کارتن، وسایل شکستنی و حساس با کارتون های کوچک، و غیره دسته بندی می‌شوند. مد نظر داشته باشید که رعایت همه این موارد باعث می‌شود لوازم و اثاثیه منزل جابه جا و یا گم نشود و مشتری عزیز برای باز کردن بسته سر در گم نشود.

 

ابعاد و اندازه ی کارتن‌ها در اسباب کشی به چه صورت است؟

توجه به این نکته حائز اهمیت است که در زمان حمل اثاثیه منزل با بسته بندی اندازه و سایز لوازم، اشیا، نوع جنس باید به طور کلی مشخص باشد. اگر قرار است ظروف شکستنی بسته بندی شود باید از کارتن‌هایی در ابعاد کوچک استفاده شود. اما برای بسته بندی لوازمی مانند قابلمه باید از کارتن‌های بزرگ استفاده شود.

این مدل طریقه ی بسته بندی لوازم باعث می‌شود بر روی هم فشاری وارد نشود و اشیای شکستنی سالم بمانند و هنگام باربری و رسیدن به مقصد در سلامتی کامل به دست مشتری عزیز برسند. برای باربری و بسته بندی لوازم منزل از نوع حساس مانند تلویزیون، مانیتور نیاز به حرفه و تجربه خاصی می‌باشد که هر کارگر عادی بدون آموزش از عهده آن بر نمی‌آید.

زیرا لازمه این کار داشتن تجربه، آموزش‌های لازم، در اختیار داشتن ابزار کمکی به عنوان ضربه گیر و حرفه ای برای کاهش احتمال آسیب به اثاثیه ی حساس و با ارزش در زمان اسباب کشی به حداقل میزان ممکن برسد. بسته بندی اثاثیه منزل کاری زمان بر و خسته کننده است. علاوه بر آن اسباب کشی و بسته بندی لوازم اداری، شرکت‌ها هم زمان بر و هم خسته کننده است و تنها از طریق کمک از شرکت‌های معتبر باربری در زمینه حمل و جابجایی اثاث راحت و آسان می‌گردد. در صورتی که از باربری نامعتبری استفاده کنید، امکان صدمات جدی و خسارت‌های جبران ناپذیر بسیار است.

بسته بندی اثاثیه

تعرفه و قیمت بسته بندی

تعرفه و افزایش یا کاهش قیمت بسته بندی لوازم منزل یا شرکت‌ها با توجه به نوع بسته بندی، تعداد کارتن مورد احتیاج، اندازه جعبه، تعداد کارگران مورد استفاده برای بسته بندی لوازم، نوع ابزار و وسایل بسته بندی، متفاوت می‌باشد. در نتیجه بهتر است برای اطلاع از تعرفه و قیمت بسته بندی با همکاران ما با شماره تماس 09126889273 در ارتباط باشید.

اجاره انبار برای وسایل منزل

گاهی اوقات ساختمان منزل یا محل کار شما به علت تعمیرات جزیی و کلی ساختمان باید تخلیه شود تا هم آسیبی به وسایل شما ایجاد نشود و هم کارگران به راحتی بتوانند کار خود را انجام دهند در این صورت اجاره کردن محلی برای قرار دادن وسایل و نگهداری و حفظ آن امری ضروری است برای این کار از انبار شرکت‌های باربری یا همان بسته بندی اثاثیه منزل استفاده نمایید تا تعمیرات کامل شود. اجاره انبار برای وسایل منزل باعث می‌شود که وسایل سالم بمانند و از خطر آسیب و یا گم شدن در امان بمانند.

جمع بندی

امروزه شرکت‌های زیادی در زمینه باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در سطح کشور وجود دارند که وجود هر یک از این شرکت‌ها در تسهیل کار بسته بندی، صرفه جویی در هزینه، زمان، انرژی، سرعت عملکردی و جابجایی اثاث منزل امری مهم و ضروری محسوب می‌شود. از آنجا که بسته بندی لوازم دقت و سختی زیادی دارد و برای انجام آن زمان زیادی لازم است در نتیجه بیشتر افراد خود به تنهایی حوصله بسته بندی و چیدمان را نخواهند داشت و برای این منظور از شرکت‌های معتبر در این راستا استفاده می‌نمایند. هدف شرکت‌های معتبر بسته بندی اثاثیه منزل جلب رضایت مشتریان عزیز در کمترین زمان ممکن، با کیفیت بالا و سرعت عملکردی قابل ملاحظه می‌باشد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

یک نظر بگذارید