باربری ولیعصر

باربری ولیعصر

هنگامی که قصد جابه جایی اثاثیه منزل را دارید باید یک باربری مطمئن که قیمتی مناسب دارد را بیابید. داشتن تعهد کاری و مواظبت از وسایل شما در اولویت قرار دارد و باربری ولیعصر با داشتن کادری مجرب در زمینه باربری بسیار با تجربه بوده و تعهد کاری لازم را دارد. باربری ولیعصر با دارا بودن مجوز از باربری تهران در زمینه حمل و نقل اثاثیه فعالیت می کند. همچنین این باربری با دادن بیمه نامه معتبر به مشتری، سلامت اثاثیه را تضمین می کند. شرکت باربری در ولیعصر تهران با ارائه خدمات باربری، تضمین سلامت اثاثیه و …. سالیان سال است در زمینه باربری فعالیت داشته و توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب کند.

خدمات باربری ولیعصر

خدماتی که در یک باربری به مشتریان ارائه داده می شود، نشان دهنده کیفیت کار مجموعه است. باربری در محدوده ولیعصر تهران، خدمات بسیار زیادی به مشتریان ارائه می دهد. برخی از این خدمات موارد زیر هستند:

 • اعزام نیروی آقا و خانم برای جمع آوری اثاثیه منزل
 • بسته بندی لوازم منزل به شیوه ای نوین همراه با تجهیزات پیشرفته
 • حمل و نقل صحیح لوازم بدون کوچکترین آسیب رسیدن به اثاثیه
 • ارائه بیمه نامه به مشتریان جهت جلوگیری از خسارت مالی
 • تحویل به موقع اسباب و اثاثیه درب محل مورد نظر

قیمت باربری ولیعصر

شماره باربری ولیعصر

افرادی که در این باربری مشغول به کارهستند، دانش لازم در جهت کار در شرکت های باربری را دارند. تمامی پرسنل این مجموعه از مدیران گرفته تا کارگران، افرادی مجرب و حرفه ای در کار خود هستند. کارگران برای اینکه وسایل را بدون آسیب دیدگی جمع آوری و جابه جا کنند نیاز به آموزش و مهارت های مورد نیاز در این زمینه دارند. کارگران باربری ولیعصر در تهران علاوه بر داشتن قدرت بدنی زیاد برای حمل اثاثیه، از مهارت خاصی برای جمع آوری وسایل بهره مند هستند.

در باربری ولیعصر برای پرسنل خود دوره های آموزشی برای یاد دادن مهارت های لازم تشکیل می شود. در این دوره ها نحوه صحیح جمع آوری اثاثیه، حمل آنها و… آموزش داده می شود. در دوره کرونا این مجموعه به پرسنل خود استفاده از ماسک، دستکش و الکل ر بسیار گوشزد کرده است.

قیمت باربری ولیعصر

تعرفه باربری با بررسی مواردی که در ادامه خواهیم گفت به مشتریان گفته می شود:

 1. تعداد طبقاتی که مبدا و مقصد در آنجا قرار دارند.
 2. مسافت بین مبدا و مقصد
 3. تعداد اثاثیه و تعداد ماشین مورد نیاز برای حمل آنها
 4. تعداد کارگران مورد نیاز
 5. مقدار وسایلی که برای بسته بندی اثاثیه مورد نیاز است.
 6. تعداد وسایل سنگین منزل مانند یخچال، تلویزیون، پیانو و…

پس از مراجعه به باربری و بررسی مواردی که گفتیم هزینه باربری شما تعیین شده و خدمت شما داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات باربری و تعرفه ها با شماره باربری ولیعصر تهران تماس بگیرید. برای دریافت این شماره می توانید به سایت های معتبر مراجعه کرده و شماره تماس را از آنجا دریافت کنید. اگر به دنبال یک باربری مناسب و با تجربه در زمینه باربری هستند، بهترین انتخاب طراوت بار است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

یک نظر بگذارید