محدوده باربری نازی آباد

نام محله نازی آباد برای اکثر مردم تهران آشنا است. این محله واقع در منطقه 16 تهران است. و از قدیمی ترین محله های تهران محسوب می شود. و  در جنوب شهر تهران قرار دارد. باربری نازی آباد یکی از مناطق تحت پوشش طراوت بار می باشد. که حمل اثاثیه منزل ، اداری و تجاری را در سطح تهران و شهرستان ها انجام می دهد. در این مقاله قصد داریم درباره خدمات باربری در این منطقه بگوییم. پس با ما همراه باشید.

راه های ارتباطی نازی آباد

راه های دسترسی به محله نازی آباد شامل چهار مسیر ارتباطی است. که ما در پایین به آن اشاره کرده ایم.

 • انتهای بزرگراه نواب – میدان بهمن یار
 • بزرگراه بعثت – میدان بهمن
 • بزرگراه تند گویان
 • بزرگ راه آزادگان

خدمات باربری نازی آباد:

 1. بسته بندی حرفه ای و تخصصی لوازم منزل، ادارات دولتی و خصوصی و لوازم تجاری
 2. حمل بار های سنگین مثل مبلمان، گاوصندق، پیانو، یخچال ساید بای ساید و…
 3. حمل بار های سبک و سنگین در سایز های مختلف
 4. داشتن بیمه باربری
 5. استفاده از لوازم ضربه گیر همانند: فوم و سلفون
 6. جابجایی اصولی لوازم بعد از حمل بار، در صورت درخواست مشتریان
 7. ماشین های حمل بار های کم حجم و سبک
 8. ماشین های حمل بار برای بارهای بزرگ و سنگین

باربری نازی آباد

حمل بار سنگین در باربری نازی آباد

شرکت اتوبار نازی آباد بدون هیچ آسیب و نگرانی بارهای شما را به مقصر می رساند. در این راستا حمل لوازمی چون پیانو، گاوصندوق، بوفه، مبلمان، یخچال و سایر لوازم سنگین شامل مواردی است که طراوت بار حمل می کند. تمامی ماشین های شرکت باربری طراوت بار دارای ضربه گیر هستند و لوازم قبل از حمل بسته بندی اصولی می شوند. که باعث می شود از ایجاد خسارت احتمالی جلوگیری شود.

شرکت اتوبار نازی آباد

طراوت بار بیش از یک دهه است که فعالیت خود را در زمینه باربری و حمل بار لوازم منزل، ادارات دولتی و خصوصی، لوازم تجاری را در شهر تهران و سایر شهرستان ها شروع کرده است. و تمامی پرسنل طراوت بار کاملا آموزش دیده و خوش خلق و خو هستند. همچنین پرسنل شرکت طراوت بار دارای تجربه بالا در زمینه حمل بار می باشند. که این خود یک نکته مثبت به شمار می رود.

تلفن باربری نازی آباد

جهت استعلام قیمت باربری و ثبت سفارش اتوبار نازی آباد با کارشناسان طراوت بار تماس بگیرید. کارشناسان طراوت بار به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی هستند. برای تماس با ما می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا از طریق شماره های 09126889273  – 02122000542  با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

یک نظر بگذارید