باربری نارمک

باربری نارمک

در حال حاضر حمل و نقل اثاثیه و باربری به عنوان یکی از کارهای تخصصی توسط اتوبارهای مختلف در سراسر ایران انجام می‌شود. به طور حتم می‌دانید که عدم تخصص در حمل بار، صدمات جبران ناپذیری به کالا و اثاثیه وارد می‌کند. در این راستا باربری نارمک برای خدمت رسانی به هموطنان عزیز آماده به کار است. باربری نارمک با در اختیار داشتن نیروهای ماهر، رانندگان باتجربه، تجهیزات و وسایل نقلیه به شما کمک می‌کنند تا بتوانید بار و اثاثیه خود را به راحتی به دور از هر گونه استرس و در کمال صحت و سلامت به محل دلخواه خود انتقال دهید.

همان طور که می‌دانید اسباب کشی کار بسیار حساسی است و به دقت کافی نیاز دارد، زیرا در صورت هر گونه سهل انگاری ممکن است اثاثیه شما صدمه ببینند و حتی بشکنند. ضروری است که برای نتیجه مناسب اتوبار معتبری را بیابید و نسبت به اسباب کشی منزل یا محل کار خود با باربری نارمک اقدام کنید.

باربری شرق تهران

حمل اثاثیه با باربری نارمک

در تهران به دلیل وسعت شهر، در هر منطقه اتوبارهای بسیاری مشغول فعالیت هستند. نارمک منطقه ای است که در شرق تهران واقع شده و اصیل ‌ترین افراد در این منطقه زندگی می‌کنند. نارمک از شمال با بزرگراه زین الدین، از شرق با بزرگراه باقری، از سمت غرب با بزرگراه امام علی و از جنوب با محله نیروی هوایی در ارتباط است.

محدوده نارمک از مناطق تحت پوشش اتوبار نارمک است که خدمات خود را در استان تهران به تهرانی های عزیز ارائه می‌دهد، اگه در این محدوده از شهر ساکن هستید؛ اتوبار نارمک بهترین انتخاب برای شما است و بهترین و ارزنده ترین خدمات باربری توسط این شرکت به شما عزیزان ارائه می‌شود.
در محدوده نارمک ساختمان‌های مسکونی، برج‌های مسکونی، ساختمان‌های اداری و تجاری وخیابان‌های شلوغ و پر ترافیک به چشم می خورد و روزانه تعداد زیادی بار در این محدوده جابه جا می‌گردد.

باربری شرق تهران نارمک، یکی از معتبرترین اتوبارهای این منطقه است که محدوده فعالیت و خدمات رسانی آن محله‌های اطراف نارمک است. اتوبار نارمک آماده ارائه خدمات حمل بار درون شهری، برون شهری، بسته بندی اثاثیه، بسته بندی لوازم منزل، باربری اثاثیه دفتر کار و چیدمان لوازم می‌باشد؛ خدمات بسته بندی یکی از خدماتی است که توسط باربری نارمک در صورت درخواست شما انجام می‌شود. همان طور که می‌دانید در اسباب کشی بسته بندی وسایل بسیار اهمیت دارد. زیرا در صورت بسته بندی صحیح، به اثاث و وسایل شما در حین جابه جایی هیچ گونه صدمه و آسیبی وارد نخواهد شد.

حمل اثاثیه با باربری نارمک در ایام کرونا

با توجه به وضعیت کشور در شرایط کرونایی ممکن است شما برای حمل بار خود حساسیت بیشتری به خرج دهید. در این شرایط نیروهای ما برای اطمینان مشتریان از ماسک و الکل استفاده می‌کنند؛ ضمن این که تمامی لوازم و وسایل بسته بندی شده را کاملا ضدعفونی می‌کنند. تا شما عزیزان بدون هیچ نگرانی و ترسی، با خیال راحت و اطمینان کامل حمل و اثاث کشی لوزام خود را انجام دهید.

 

باربری نارمک

 

خدمات باربری نارمک

 

اتوبار نارمک دارای مجوز حمل و جابه‌جایی لوازم و اثاثیه است، و به منظور تضمین عدم خسارت و رضایت شما عزیزان، لوازم و بار شما را بیمه می‌کند. علاوه بر آن در کمترین زمان ممکن با مهارت و دانش کافی به بسته‌بندی لوازم شما اقدام می‌نماید.

خدمات اتوبار نارمک به اختصار شامل موارد زیر است:

 • ارائه مشاوره به صورت رایگان
 • حمل بار و اثاثیه بدون هیچ گونه خسارت و صدمه
 • بسته بندی اثاثیه منزل توسط افراد ماهر
 • ارسال کارشناس
 • ارسال کارگر
 • ارائه بارنامه و بیمه نامه رایگان
 • حمل بار به شهرستان‌ها
 • در اختیار داشتن انواع وسیله نقلیه برای جابجایی اثاثیه و کالای شما
 • استفاده از کارگران مجرب و اموزش دیده
 • برخورداری از پرسنل ماهر و باتجربه
 • ارائه خدمات به بهترین شکل

تماس با باربری‌ سمت نارمک

ما مفتخریم که اسباب کشی شما را در منطقه نارمک به بهترین نحو انجام دهیم و رضایت شما را جلب نماییم. اثاث کشی در شهر تهران به صورت شبانه روزی با نیروهای ماهر و تجهیرات پیشرفته با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌پذیرد.

اگر قصد اسباب کشی در محدوده نارمک را دارید، تنها کافی است با همکاران ما با شماره باربری منطقه نارمک ۰91۲6889۲73 تماس بگیرید تا توضیحات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند، همچنین می‌توانید بسته بندی لوازم و اثاثیه خود را به ما بسپارید. ما به طور به طور تضمین شده از ابتدای کار تا تحویل بار و چیدمان اثاثیه در کنار شما عزیزان خواهیم بود. سعی ما این است که با ارائه بهترین خدمات بتوانیم رضایت مشتریان را جلب نموده و به هموطنان خود یاری رسانیم.

قیمت باربری‌ نارمک

در صورت انتخاب اتوبار نارمک پشیمان نخواهید شد، با خیال آسوده و راحت می‌توانید حمل بار را به آن‌ها محول کنید. حتی می توانید در محل کار خود حضور داشته باشید و پس از جابجایی و اتمام کار به مقصد مراجعه نموده و تنها بار خود را دریافت کنید. برای برآورد قیمت باربری‌ نارمک با ما در ارتباط باشید. هزینه حمل بار و اسباب کشی متغیر است و با توجه به مسافت، خدمات درخواستی، تعداد کارگر و نوع وسیله نقلیه مشخص خواهد شد.

 

مناطق دیگر تحت پوشش طراوت بار:

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

یک نظر بگذارید